فرش سجاده ای کاشان-فروش فرش سجاده ای

فرش سجاده ای بهترین گزینه برای مساجد

بهترین فرش برای مسجد

مساجد و نمازخانه از مهمترین و مقدس ترین اماکن در بین مسلمانان

زیبایی و آراستگی این اماکن همواره مورد توجه مسئولان و عبادت کنندگان بوده.فرش از دیرباز از مهمترین رکن های استفاده شده در پوشش و معماری این اماکن است. طراحی فرش سجاده ای به گونه ای است که در درجه اول زیبایی مساجد را به بهترین شکل نمایش داده و فضایی روحانی و مناسب برای مسجد ایجاد می کند . علاوه بر زیبایی و طراحی های مناسب فرش سجاده ای ، مزایایی دیگری نیز این فرش ها برای این اماکن به وجود می آورند.

فرش نمازخانه

قیمت فرش سجاده ای

نمای یکدست و همسو با کاربرد مسجدها

در طراحی فرش نمازخانه همواره سعی شده است علاوه بر نقش فرش ایرانی از طرح ها و سمبل های هنر اسلامی استفاده شود تا فضایی روحانی و عبادی برای مساجد ایجاد کنند. معماری ایرانی اسلامی استفاده شده در مسجد در کنار هنر اصیل ایرانی به کار برده شده در فرش سجاده ای اصالت خاص هنر و ذوق ایرانی را در معرض دید همگان قرار می دهد.

ایجاد نظم و ترتیب :

طراحی های فرش سجاده ای به شکلی است که محل عبادت هر نمازگذار مشخص می شود و هر فرد در جایگاه خود ایستاده و صف های نماز با فاصله های مشخص تشکیل خواهد شد به این ترتیب در هنگام برپایی نماز جماعت با استفاده از این گونه فرش ها نظم  و ترتیب بسیار مناسبی به صفوف نماز جماعت داده می شود.

مفروش شدن تمام فضای مسجد و نمازخانه  :

استفاده از فرش با متراژ استاندارد 12 متری ، 9متری و 6متری همواره این مشکل را برای مساجد و نمازخانه ها به وجود می آورد که فضاهایی خالی مانده و نتوان فرش کرد و یا مجبور به استفاده از موکت و یا وسایل دیگه ای برای پوشاندن این فضاها شد . به همین دلیل هم زیبایی مسجدها تحت تاثیر قرار میگیرد و هم نا متناسب بودن این فرش ها مشکلات بسیاری دیگری نیز ایجاد خواهد کرد . حال فرش سجاده ای با ابعاد دلخواه در هر متراژی توانسته این مشکل را حل کند و با کمک از این فرش ها  تمام کف مسجد ها کاملا پوشیده شده و نمای یکدست و زیبایی فراهم خواهد کرد. و همچنین یکدست بودن این فرش ها در کنار یکدیگر باعث می شود که فرش ها در اثر رفت و آمد بسیار افراد به هیچ عنوان حرکت نکرده و شکل و نظم خود را همواره حفظ کنند.

بهترین فرش سجاده ای

کارخانه فرش سجاده ای کاشان با طراحی های متنوع سجاده ، امکان انتخاب بسیاری را در اختیار شما قرار داده است تا بهترین طراحی و رنگ را متناسب با فضای مورد نیازتان انتخاب و استفاده کنید. مدل های زیبا در کنار رنگ های متنوع کارخانه فرش سجاده ای کاشان باعث شده است که بزرگترین تولید کننده فرش سجاده ای در کشور باشیم و بتوانیم مساجد و حسینیه های بسیاری را در سراسر نقاط کشورمان توسط محصولات این کارخانه فرش کنیم .

گروه مشاوره و فروش کارخانه فرش سجاده ای کاشان در جهت راهنمایی در تمام زمینه ها در انتخاب مدل ، جنس و رنگ با کیفیت های متفاوت  فرش 500 شانه ،فرش 700 شانه و 1000 شانه  برای فرش کردن اماکن مذهبی همواره در خدمت شما است .

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.