کرونا در فرش ماشینی

دسته بندی ها :
کرونا در فرش ماشینی

با گسترش و شیوع ویروس کرونا ، حفظ سلامتی و در امان بودن از این بیماری به مسئله و دغدغه اصلی مردم تبدیل شده است . بهترین و موثرترین راه در مقابله با این ویروس طبق گفته متخصصین و پزشکان پیشگری است . انواع روش های پیشگیری هم در روزهای اخیر توسط رسانه های گروهی و فضاهای مجازی بسیار توضیح داده شده است . طبق گفته متخصصان ویروس کرونا ماندگاری متفاوتی در سطوح مختلف دارد . سطوح شیشه ای و فلزی ، مخصوصا استیل بیشترین ماندگاری را در بین تمام سطوح را دارد . این ویروس در الیاف و سطوح پارچه ای مانند لباس و فرش ها ماندگاری زیادی ندارد . ماندگاری در حدود 5 ساعت برای این سطوح بیان شده است .
مجموعه کارخانه فرش کاشان برای پیشگیری از شیوع این ویروس و در جهت حفظ سلامتی مردم عزیز ، سخت ترین نظارت های بهداشتی را در بین کارکنان خود در پیش گرفته است . استفاده از مواد ضدعفونی کننده در تمامی مجموعه ، جلوگیری از ورود افراد غیر از پرسنل کارخانه ، چکاب سلامت پرسنل و … از جمله اقداماتی است که در این مجوعه به صورت روزانه و مداوم انجام می شود .
تمامی محصولات تولیدی این مجموعه در بسته بندی ای که امکان ورود هیچگونه آلودگی را نمی دهد ، به دست مشتریان عزیز می رسانند . خریداران عزیز باید توجه داشته باشند که تمامی محصولات این کارخانه از زمان بسته بندی تا زمانی که به درب منزل برسد حداقل 72 ساعت طول خواهد کشید . پس ما این اطمینان را به شما می دهیم که به هیچ عنوان هیچگونه آلودگی ای از طریق این فرش ها انتقال داده نخواهد شد .
اما برای اطمینان بیشتر توصیه می شود که بعد از خریداری فرش و پس از دریافت آن حتما پلاستیک محصول را بیرون از منزل خارج کرده و فرش را با خیال راحت به منزل برده .

مطالب مرتبط

نظرات شما

قالب فروشگاهی
راهنمایی نیاز دارید? چت در واتساپ