نمایش 1–24 از 1118 نتیجه

نمایش 9 24 36

فرش روژین فیلی

4,250,000 تومان8,500,000 تومان

فرش 4 متری -فرش راهرویی
در بیشتر خانه ها امروزی، فضاهایی وجود دارد که نمی توان در آن از فرش مستطیلی استفاده نمود. بنابراین جهت مفروش کردن این بخش ها، فرش راهرویی کاربرد دارد. از فرش راهرویی می توان در فضای بین اتاق خواب ها، کنار تختخواب، بالکن، آشپزخانه و یا بخش هایی از اتاق پذیرایی استفاده نمود. همچنین برای زیبا کردن راه پله های داخل و خارج از خانه نیز استفاده از فرش راهرویی کاربرد دارد. فرش راهرو در جلوی ورودی خانه نیز فضایی گرم و صمیمی ایجاد می نماید.
فرش راهرویی چیست؟
فرش راهرویی، یک فرش باریک است که عرض آن کم و طولش زیادی است. و به صورت رولی می باشد که، در زمان خرید آن می توانید طبق طول فضای مورد نظر خود آن را خریداری کنید. محیط راهرو جزو مسیر های پر تردد است، بنابراین باید فرش هایی با کیفیت بالا و متناسب با این محیط خریداری کنید.
فرش رانر یا راهرویی ویژگی های مختلفی دارد، از جمله آن می توان به مقاومت در برابر حرارت، قابلیت شستشو مکرر، تنوع طرح و رنگ، کیفیت و دوام بالا اشاره کرد.
اگر تصمیم دارید از فرش راهرویی در کنار فرش های دیگر منزل استفاده نمایید، به تناسب رنگ و طرح آن با دیگر فرش ها و لوازم توجه نمایید. اگر راهروی خانه شما کم عرض است، انتخاب رنگ روشن برای فرش گزینه خوبی می باشد. چون رنگ روشن سبب بزرگتر و روشن تر دیده شدن راهرو می شود.
در صورت استفاده از فرش با طرح ساده، تنها تناسب آن با رنگ کفپوش و دکوراسیون کلی فضا اهمیت دارد. اما در مورد نمونه های طرح دار دقت داشته باشید تا تناسب الگو ها و طرح فرش راهرویی با الگو های فرش اصلی هماهنگ باشد.
خرید فرش راهرویی
در زمان خرید فرش راهرویی می توانید، نقش مورد نظر خود را از بین طرح های سنتی و یا مدرن انتخاب کنید. سایز مناسب فرش راهرویی باید به همان اندازه یا کمی کوچک تر از ابعاد راهرو انتخاب شود. این فرش ها در شانه و تراکم متفاوت و در سایزهای استاندارد موجود هستند. از جمله در اندازه های ۱×۲، ۱×۳، ۱×۴ و ۱×۵ موجود می باشد.
کارخانه فرش کاشان با در نظر داشتن نیاز مشتریان توانسته محصولی با کیفیت و متنوع و در عین حال ارزان قیمت روانه بازار نماید. در فروشگاه‌ آنلاین فرش کوروش همه افراد می توانند با توجه به سلیقه خود، فرش راهرویی مورد نیاز خود را خریداری کنند. برای دیدن انواع طرح فرش راهرویی با قیمت کارخانه می توانید به سایت www.bfarsh.com مراجعه کنید.